ارائه آموزش های عمومی و تخصصی

ارائه آموزش های عمومی و تخصصی

مجموعه آموزش هاي "امداد کامپیوتر تهران" آموزش هاي عمومی و تخصصی فناوري اطلاعات را شامل می شود. این آموزش ها می تواند به صورت خصوصی یا گروهی و نیز در محل شرکت مشتري صورت گیرد.

آموزش ها در قالب بسته هاي آموزشی فشرده مخصوص مدیران، کارمندان و تکنسین پشتیبانی شبکه بهینه سازي شده است. بعد از پایان هر دوره در صورت درخواست شما مشتریان گرامی، آزمون گرفته می شود و به قبول شدگان گواهی پایان دوره اعطا می گردد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه میلیون ها نفر ایرانی هر روز از اینترنت استفاده می کنند، این رقم قابل چشم پوشی نیست. حضور در اینترنت یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است. ساده تر می گوییم، کسب و کار شما بدون داشتن یک وب سایت به احتمال فراوان دچار مخاطره خواهد شد. شما به یک وب سایت معمولی نیاز ندارید بلکه به وب سایتی با ترافیک بالا نیازمندید. "امداد کامپیوتر تهران" با داشتن متخصصین مجرب در این زمینه به کمک شما خواهد آمد تا از پیشرفت سریع و روزافزون تکنولوژي و فن آوري هاي اینترنتی عقب نمانید و سایت پویا، زیبا و کارآمد داشته باشید.

مجازی سازی و کاهش هزینه ها

مجازی سازی و کاهش هزینه ها

 یکی از مهم ترین مسائلی که مدیران فناوری اطلاعات با آن روبرو هستند، افزایش تعداد سرورهای تک کاره است. در ابتدای امر افزایش تعداد سرورها مشکل بزرگی به حساب نمی آید، اما به مرور زمان هزینه های سنگین مانند هزینه های سخت افزاری، برق مصرفی سرورها، تجهیزات خنک کنندۀ مرکز داده، مکانی که سرورها باید در آن نگهداری شوند و از همه مهمتر کارشناسانی که وظیفه مدیریت سیستم ها را چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری، بر عهده دارند، مدیران را مجاب به استفاده از  راهکار مجازی سازی می کند.

طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و کنترل تردد

کمتر سازمان، شرکت، کارگاه، آموزشگاه، بیمارستان، ... و حتی مغازه ای را می بینیم که از سیستم های نظارت تصویری و یا سیستم های کمترل تردد استفاده نمی کند. اهمیت به کار گیری این تکنولوژی ها به حدی رسیده است که برخی اصناف زیرمجموعه های خود را ملزم به اسفاده از این سیستم ها کرده اند.

پشتیبانی فنی 24 ساعته

پشتیبانی فنی 24 ساعته

کارکرد مستمر و بدون وقفه سامانه IT هر شرکت مستلزم نظارت فنی بر کارکرد بستر شبکه توسط کارشناسان مجرب و واکنش سریع به رویدادها و هشدارهای شبکه به منظور پیشگیری از بروز مشکلات و یا رفع آنها در کوتاه ترین مدت می باشد.

منتظر صدای گرم شما هستیم

ما و همه ی همکارانمان مشتاقیم تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری و سخت افزای شما را برطرف سازیم.

کافی است به محض وقوع مشکل با کارشناسان امداد کامپیوتر تهران تماس بگیرید تا برای تشخیص و رفع آن اقدام شود. بررسی هیچ موضوعی به وقتی دیگر موکول نخواهد شد. روی ما حساب باز کنید...

اعزام فوری کارشناس به محل

دورترین نقطه از شهر هم که باشید پس از پایان تماس شما و ثبت سرویس توسط ما حداکثر تا یک ساعت کارشناس نرم افزار یا تکنسین تعمیرات در محل شما حاضر و آماده خدمت رسانی می باشد.

 

آدرس امداد کامپیوتر