درباره ما

امداد کامپیوتر تهران اولین سامانه ارائه خدمات کامپیوتری و شبکه در محل می باشد.این شرکت در 1 مهر 1371 با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و به صورت صد در صد خصوصی تاسیس شد. رشد بسیار سریع شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژي‌های نوين و استانداردهای بين‌المللی بنا نهاده، مديون وفاداری مشتريانی است كه مايلند برای تامین نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از امداد کامپیوتر تهران بهره جسته و از خدمات پس از فروش بي قيد و شرط آن بهره مند گردند. هم اکنون امداد کامپیوتر تهران در تمامی زمینه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات آماده ارائه انواع خدمات مشاوره، طراحی، پیاده سازی، امن سازی و پشتیبانی می باشد.

امداد کامپیوتر تهران قصد دارد با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا (از قبیل مجازی سازی ،انواع سرور ها ، نظارت تصویری پیشرفته ، تامین امنیت شبکه در سطوح مختلف، طراحی وب سایت در کمترین زمان ممکن  ، بومی سازی و کار آفرینی در زمینه های مختلف IT و مخابراتی) سهمی از رشد فن آوری در کشور عزیزمان “ایران” ایفا نماید.

نگاه این شرکت به آینده تکنولوژی همگام بودن با روند رو به رشد آن است ، ما در تلاشیم تا علاوه بر راه اندازی سرویس های جدید برای سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی ، در کاهش هزینه ها و بروزرسانی سیستم های قدیمی خدمتی در جهت رشد فناوری انجام داده باشیم.

نحوه محاسبه هزینه ها چگونه است؟
امداد کامپیوتر تهران در محاسبه هزینه خدمات انجام شده تعرفه ارائه شده توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران را لحاظ کرده و به نفع مشتری انعطاف پذیر عمل خواهد کرد.
ما به استمرار خدمت و دوستی با شما برای سالیان دراز فکر می کنیم و تضمین می کنیم که شما از خدمات و هزینه ها کاملا راضی خواهید بود.
قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه چگونه است؟

امداد کامپیوتر تهران آماده خدمات رسانی به شما

امداد کامپیوتر تهران با در اختیار داشتن گروهی از افراد متخصص، با تجربه و جوان اقدام به ارایه خدمات سرویس و نگهداری کامپیوتر، لپ تاپ، نرم افزار، سخت افزار، نصب و پشتیبانی شبکه نموده است. آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به شرکت ها، سازمان ها وموسسات دولتی و غیردولتی به صورت موردی و همچنین عقد قرارداد سالانه اعلام می داریم. تلاش ما استفاده از فناوری های نوین در جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان با 3 شاخص کیفیت مطلوب، صرفه جویی در زمان و هزینه مناسب می باشد.