به روز رسانی سیستم عامل ها

به روز رسانی سیستم عامل ها

یکی از معضلات موجود در برپایی و نگهداری یک شبکه کامپیوتری اطمینان از به روز بودن و امن بودن سیستم های عامل است. شرکت مایکروسافت در پاسخ به این نیاز، محصول (Windows Server Update Service (WSUS را ارائه نموده است.

پشتیبان گیری از انواع داده ها

پشتیبان گیری از انواع داده ها

یکی از ریسک های مهم که اکثر سازمان ها با آن مواجه هستند، خطر از بین رفتن اطلاعات می باشد که از دلایل آن می توان به باگ های موجود در نرم افزارها، ویروس ها، حذف های تصادفی، خرابی هاردها، اشتباهات کاربران و یا حتی بلایای طبیعی نام برد.

مدیریت و کنترل دسترسی به منابع

مدیریت و کنترل دسترسی به منابع

ماکروسافت اکتیو دایرکتوری علاوه بر ایجاد یک بانک داده متمرکز از کاربران و ایستگاه های کاری جهت استفاده در محیط های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز مدیران شبکه را قادر می سازد به اعمال سیاست، نصب نرم افزار و به روزرسانی ها بپردازند.

مانیتورینگ و گزارش گیری

مانیتورینگ و گزارش گیری

سیستم مانیتورینگ، ابزاری پیشرفته برای نظارت و کنترل مستمر بر مراکز داده (Data Center) و شبکه های کامپیوتری می باشد. این سیستم امکان کنترل کلیه اجزاء مهم و حیاتی شبکه شامل سرورها، سرویس ها، پایگاه های داده، پهنای باند، نرم افزارها و تجهیزات شبکه را به صورت 24 ساعته فراهم می کند. 

منتظر صدای گرم شما هستیم

ما و همه ی همکارانمان مشتاقیم تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری و سخت افزای شما را برطرف سازیم.

کافی است به محض وقوع مشکل با کارشناسان امداد کامپیوتر تهران تماس بگیرید تا برای تشخیص و رفع آن اقدام شود. بررسی هیچ موضوعی به وقتی دیگر موکول نخواهد شد. روی ما حساب باز کنید...

اعزام فوری کارشناس به محل

دورترین نقطه از شهر هم که باشید پس از پایان تماس شما و ثبت سرویس توسط ما حداکثر تا یک ساعت کارشناس نرم افزار یا تکنسین تعمیرات در محل شما حاضر و آماده خدمت رسانی می باشد.

 

آدرس امداد کامپیوتر