نصب و راه اندازی انواع دیواره آتش

نصب و راه اندازی انواع دیواره آتش

دیواره آتش (فایروال) یکی از مؤثرترین و مهم ترین ابزارهای پیاده سازی"مصونیت شبکه "می باشد و قادر است تا حد مناسبی از دسترسی غیر مجاز دنیای بیرون به منابع داخلی جلوگیری کند. دیواره آتش یک سیستم یا ترکیبی از چندین ابزار است که یک سری محدودیت را بین شبکه داخلی و شبکه های خارج از سازمان مانند اینترنت اعمال می کند.

مدیریت و کنترل پهنای باند

مدیریت و کنترل پهنای باند

شرکت مهندسی "امداد کامپیوتر تهران" با توجه به شناخت راه حل ها و راه کارهای مختلف، خدمات متنوعی را با توجه به نیاز مشتری جهت مدیریت پهنای باند و سهمیه بندی اینترنت ارائه می کند. مدیریت پهنای باند در واقع فرایند اندازه گیری و کنترل ارتباطات (ترافیک، بسته ها) در یک لینک شبکه است تا از پر شدن ظرفیت لینک یا پرشدن بیش از حد آن جلوگیری شود که ممکن است باعث کندی شبکه و کارایی پایین آن شود.

نصب و راه اندازی انواع آنتی ویروس شبکه

نصب و راه اندازی انواع آنتی ویروس شبکه

خطرات ناشی از ویروس ها و بدافزارها و لزوم استفاده از آنتی ویروس مطمئن برای مقابله با این خطرات بر کسی پوشیده نیست.بر این اساس، ضروری است از یک آنتی ویروس تحت شبکه با یک ابزار مدیریتی متمرکز و منسجم استفاده شود تا بتوان سیستم ها را در زمان بروز حملات ویروسی حفاظت نمود.

برقراری امنیت ارتباطات

برقراری امنیت ارتباطات

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) در واقع دو یا چند شبکه خصوصی (مانند شبکه داخلی یک سازمان) را با استفاده از یک شبکه عمومی (مانند اینترنت) به یکدیگر متصل می کند. برای این ارتباط از یک تونل رمزگذاری شده امن استفاده می شود تا دیگر کاربران شبکه های عمومی قادر به مشاهده اطلاعات در چنین ارتباطی نباشند.

منتظر صدای گرم شما هستیم

ما و همه ی همکارانمان مشتاقیم تا بتوانیم مشکلات نرم افزاری و سخت افزای شما را برطرف سازیم.

کافی است به محض وقوع مشکل با کارشناسان امداد کامپیوتر تهران تماس بگیرید تا برای تشخیص و رفع آن اقدام شود. بررسی هیچ موضوعی به وقتی دیگر موکول نخواهد شد. روی ما حساب باز کنید...

اعزام فوری کارشناس به محل

دورترین نقطه از شهر هم که باشید پس از پایان تماس شما و ثبت سرویس توسط ما حداکثر تا یک ساعت کارشناس نرم افزار یا تکنسین تعمیرات در محل شما حاضر و آماده خدمت رسانی می باشد.

 

آدرس امداد کامپیوتر